Пн.- Пт.: 9:00 - 18:00
Сб.- Нд.: вихідний
Прийом онлайн-замовлень: 0-24
Головна / Оплата і доставка

Оплата і доставка

Способи доставки

Доставка на склад "Нової Пошти"
РегіонУмови доставкиВартість
КиївПри оформленні замовлення та узгодженні ескізів до 15:00 в робочі дні - бандероль буде в Києві вранці наступного дня на складі "Нової пошти". При замовленні, прийнятому після 15:00 - відправлення на наступний робочий день.Вартість доставки згідно з тарифами "Нової пошти" 
 
По УкраїніЯкщо ваше замовлення оформлене та ескізи узгоджені до 15:00 - відправлення товару здійснюється в той же день. Відповідно, при замовленні, прийнятому після 15:00 - на наступний робочий день. Термін доставки 1-2 дні.
Доставка кур'єром "Нової Пошти"
РегіонУмови доставкиВартість
КиївЗамовлення буде доставлене до дверей за вказаною вами адресою. Оплатити своє замовлення ви можете кур'єру компанії "Нова Пошта", коли отримаєте посилку. Термін доставки 1-2 дні. Вартість доставки згідно з тарифами "Нової пошти" 
По Україні

Для забезпечення безпеки доставки вашого замовлення печатку на виробництві упаковують у спеціальні пакети, які виключають несанкціоноване розкриття без пошкодження упаковки.

Одержувачем замовлення для фізичної особи є сам підприємець, для юридичних осіб - керівник підприємства або інші особи за дорученням.
Способи оплати

1. Оплата за фактом
Здійснюється у відділенні "Нової пошти" або кур'єру при отриманні товару.

2. Безготівковий розрахунок
Здійснюється на підставі рахунку-фактури, який наші менеджери відправлять вам на електронну пошту. Разом з товаром, за бажанням клієнта, можуть додаватися: виписка з держреєстру постачальника, оригінал рахунок-фактури, накладна, договір.